Autoryzowany instalator klimatyzacji

Kontakt

KK-KLIMA
Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor Spółka Cywilna

Grzegorz Kauczor 
tel. 602 491 042
e-mail: kk-klima@kk-klima.pl

Formularz kontaktowy
Poprzez wysłanie wiadomości wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KK-Klima Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor Spółka Cywilna z siedzibą przy ul. 1 Maja 18D/5, 47-220 Kędzierzyn-Koźle w zakresie niezbędnym do przygotowania i przekazania odpowiedzi na moją wiadomość, przesłaną do administratora za pomocą powyższego formularza kontaktowego.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych w powyższym formularzu jest KK-Klima Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor Spółka Cywilna z siedzibą przy ul. 1 Maja 18D/5, 47-220 Kędzierzyn-Koźle. Ponadto informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KK-Klima Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor Spółka Cywilna w celu przygotowania odpowiedzi na zadane pytanie poprzez formularz kontaktowy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  • W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Podane przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w polityce prywatności